BAŞKAN

BAŞKAN

NURETTİN ERİÇ

Değerli üyelerimiz;

Demokratik bir seçim ortamında gerçekleşen, tatlı çekişmelerin yaşandığı , güzel bir seçimi geride bıraktık. Özellikle burada bütün üyelerimize, sandığın başına gelip oy kullanarak hassasiyet gösterenlere, yürekten teşekkür ediyorum. Bizler bundan sonraki süreçte de tüm arkadaşlarımızla, her zaman olduğu gibi birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde çalışmalarımıza devam etme arzusundayız.

Geçmiş dönemde de birlikte yol aldığımız , görev yapmış olan arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Bizler için önemli olan ilçemizin ve Bor Ticaret ve Sanayi Odası’nın kazandıklarıdır.

Odamıza kayıtlı üyelerimizin teveccühleri ile devraldığımız yönetimde, sorumluluklarımızın bilinciyle bütün enerjimizi, gücümüzü Bor ilçemizin gelişiminde, yeni istihdam alanlarının oluşturulmasında, tanıtımında, , girişimcilik faaliyetlerinde, üyelerimizden gelen taleplerin gerçekleştirilmesinde harcayacağız.       

Bundan sonraki süreçte de BorTicaret ve Sanayi Odası yönetimi ve meclisi olarak, birlik ve beraberlik ruhu ve hizmet anlayışı ile Bor’ilçemizin gelişimi için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz.

Odamızın kazandığı ivmeyi bir kere daha gözler önüne sermek bizleri son derece mutlu edecektir. Bundan sonraki süreçte tek hedefimiz, birlikte yükselttiğimiz bu çıtayı daha da yukarılara çıkarmaktır.

Tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi yalnız bırakmayan değerli üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bor Ticaret ve Sanayi Odası
Başkanı

Nurettin ERİÇ